-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Система відеоспостереження)
Оголошено тендер
160 000.00
UAH
Номер:
7e2607f40dfd430080d71d8357dea041
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-05-17-004670-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
160 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Система відеоспостереження)
Примітки:
Система відеоспостереження
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
17.05.2023 17:24
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Система відеоспостереження
Кількість
3 комплект
Період постачання
до 31.07.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСистема відеоспостереження
Сума160 000.00 UAH