-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Пристрої для виведення зображення з систем відеоспостереження)
Тендер Prozorro UA-2024-08-14-010968-a
Пристрої для виведення зображення з систем відеоспостереження)
Торги відмінено
144 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 720.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 720.00 UAH
Номер:
03944f7a7fe94176958556973215e847
Внутрішній номер закупівлі:
22316888
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-14-010968-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції у місті Києві
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108583
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, 01601, м. Київ, вул. Володимирська, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федорищев Артем Юрійович +380442719516 104urz@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
144 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.08.2024 16:51 - 19.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
14.08.2024 16:51 - 22.08.2024 00:00
Аукціон:
22.08.2024 12:54 - 22.08.2024 13:17
Період кваліфікації:
з 22.08.2024 13:17
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
68282db8e23d42fca3af3fd9fe3ec785
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відповідно до підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
15.10.2024 17:55 - 26.10.2024 00:00
Дата опублікування:
15.10.2024 17:55
Дата виконання:
26.10.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴144 000.00 Пристрої для виведення зображення з систем відеоспостереження)