-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 – 32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання (Пристрої для виведення зображення з систем відеоспостереження)
Тендер Prozorro UA-2024-08-14-010968-a
Пристрої для виведення зображення з систем відеоспостереження)
Торги відмінено
144 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 720.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 720.00 UAH
Період уточнення:
14.08.2024 16:51 - 19.08.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим