-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Зовнішній портативний акумулятор Xiaomi...×-
ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Зовнішній портативний акумулятор Xiaomi 20000mAh 33W (Integrated Cable) або еквівалент)
- ID: UA-2026-08-31-011517-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244789
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Літій-полімерний акумулятор Tattu R-Li...×-
ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Літій-полімерний акумулятор Tattu R-Line Version 5.0 1050 мАг 29,6 8S 150C з роз'ємом XT60 або еквівалент)
- ID: UA-2026-08-13-011864-a
- Дата створення : 13.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30081794
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Акумулятор для інструменту)- ID: UA-2026-08-05-006016-a
- Дата створення : 05.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29999231
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Акумуляторна комірка LiFePo4 Eve MB31...×-
ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Акумуляторна комірка LiFePo4 Eve MB31 314Ah або еквівалент)
- ID: UA-2026-06-19-006746-a
- Дата створення : 19.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29594075
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Акумулятор для інструменту)- ID: UA-2026-06-09-012612-a
- Дата створення : 09.06.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29485081
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Акумуляторна комірка LiFePo4 Eve MB31...×-
ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Акумуляторна комірка LiFePo4 Eve MB31 314Ah або еквівалент)
- ID: UA-2026-05-14-006610-a
- Дата створення : 14.05.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29223171
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Акумулятор)- ID: UA-2025-12-25-015790-a
- Дата створення : 25.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27771661
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Акумулятори різні)- ID: UA-2025-12-20-002376-a
- Дата створення : 20.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27683226
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Акумулятор)- ID: UA-2025-12-10-022941-a
- Дата створення : 10.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27500964
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Акумулятор)- ID: UA-2025-12-05-008371-a
- Дата створення : 05.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27419929
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Акумулятори різні)- ID: UA-2025-12-01-013724-a
- Дата створення : 01.12.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27340440
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Електричні акумулятори в асортименті)- ID: UA-2025-11-25-015826-a
- Дата створення : 25.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27265005
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 – 31430000-9 Електричні акумулятори»(Батареї тип LiPo, ємність 22000, роз'...×-
ДК 021:2015 – 31430000-9 Електричні акумулятори»(Батареї тип LiPo, ємність 22000, роз'єм AS150+XT150, JST-XH або аналог (еквівалент))
- ID: UA-2025-11-10-009565-a
- Дата створення : 10.11.25
- Внутрішній номер закупівлі: 27060262
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 31430000-9 Електричні акумулятори»(Батареї тип LiPo, ємність 22000, роз'...×-
ДК 021:2015 – 31430000-9 Електричні акумулятори»(Батареї тип LiPo, ємність 22000, роз'єм AS150+XT150, JST-XH або аналог (еквівалент))
- ID: UA-2025-10-28-003393-a
- Дата створення : 28.10.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26910422
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Акумулятор)- ID: UA-2025-09-19-012301-a
- Дата створення : 19.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26498105
ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториЗавершена -