• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Акумулятор)

Завершена

28 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 7ae58dd640c8451c9a08900ad4f82e82
Внутрішній номер закупівлі: 27771661
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-12-25-015790-a   
Замовник: Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
Контактна особа: Олійник Дмитро Олегович 380938439368 d.oliinyk@khai.edu
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: 05 грудня 2025 року Замовником було оголошено процедуру закупівлі за № UA-2025-12-05-008371-a, яку було автоматично відмінено системою за причини відсутності пропозицій.
Очікувана вартість: 28 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Акумулятор 22.2V 5500mAh Li-Po 6S
Код ДК 021:2015: 31434000-7 Літієві акумуляторні батареї
Кількість 4 штука
Період постачання до 26.12.2025
Місце постачання 61070, Україна, Харківська область, Харків, вул. Вадима Манька, 17 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Філонова Світлана Вікторівна
Ціна пропозиції 28 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
25.12.2025 21:56
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 35011b80c7504316a74794290703d5ee
Ідентифікатор договору: UA-2025-12-25-015790-a-c1
Постачальник: ФОП Філонова Світлана Вікторівна
Номер договору: 131/12-25
Сума договору: 28 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Акумулятор 22.2V 5500mAh Li-Po 6S: 7 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 25.12.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 25.12.2025 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір №131-12-25-28000,00.pdf
p7s
sign.p7s