• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Літій-полімерний акумулятор Tattu R-Line Version 5.0 1050 мАг 29,6 8S 150C з роз'ємом XT60 або еквівалент)

Завершена

14 400.00 UAH без ПДВ
Номер: f171e82da3d84475824a9ef90cffaa5b
Внутрішній номер закупівлі: 30081794
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-13-011864-a   
Замовник: Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
Контактна особа: Олександр Анатолійович Ільїн 380969099101 o.a.ilin@khai.edu
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 14 400.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 13.08.2026 16:48 - 18.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 13.08.2026 16:48 - 21.08.2026 08:00
Аукціон: з 24.08.2026 12:34
Період кваліфікації: 21.08.2026 08:00 - 21.08.2026 11:07
Період завантаження договору: 27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴14 400.00 ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Літій-полімерний акумулятор Tattu R-Line Version 5.0 1050 мАг 29,6 8S 150C з роз'ємом XT60 або еквівалент)