• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 – 31430000-9 Електричні акумулятори»(Батареї тип LiPo, ємність 22000, роз'єм AS150+XT150, JST-XH або аналог (еквівалент))

Завершена

240 000.00 UAH без ПДВ
Номер: e09f3487b38843c8afb121a6ed79efae
Внутрішній номер закупівлі: 27060262
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-10-009565-a   
Замовник: Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
Контактна особа: Олійник Дмитро Олегович 380938439368 d.oliinyk@khai.edu
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: 28 жовтня 2025 року Замовником було оголошено процедуру закупівлі за № UA-2025-10-28-003393-a, яку було автоматично відмінено системою за причини відсутності пропозицій.
Очікувана вартість: 240 000.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Батареї тип LiPo, ємність 22000, роз'єм AS150+XT150, JST-XH або аналог (еквівалент)
Код ДК 021:2015: 31434000-7 Літієві акумуляторні батареї
Кількість 10 штука
Період постачання до 15.12.2025
Місце постачання 61070, Україна, Харківська область, Харків, вул. Вадима Манька, 17 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Бережинський Віктор Іванович
Ціна пропозиції 240 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.11.2025 14:37
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 7c02cc1e434f4a8eba28faf9a850234b
Ідентифікатор договору: UA-2025-11-10-009565-a-c1
Постачальник: ФОП Бережинський Віктор Іванович
Номер договору: 76/11-25
Сума договору: 240 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Батареї тип LiPo, ємність 22000, роз'єм AS150+XT150, JST-XH або аналог (еквівалент): 24 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 07.11.2025 00:00 - 31.12.2025 00:00
Дата підписання: 07.11.2025 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
Договір №76-11-25-240000,00.pdf
p7s
sign.p7s