• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Електричні акумулятори в асортименті)

Завершена

91 972.00 UAH з ПДВ
Номер: 533adb947e0947378fb8fcabb31d2277
Внутрішній номер закупівлі: 27265005
Ідентифікатор закупівлі: UA-2025-11-25-015826-a   
Замовник: Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
Контактна особа: Корелова Тетяна Анатоліївна 380669398066 tender@khai.edu
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 91 972.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 25.11.2025 16:05 - 03.12.2025 00:00
Період прийому пропозицій: 25.11.2025 16:05 - 06.12.2025 08:00
Аукціон: з 08.12.2025 12:45
Період кваліфікації: 06.12.2025 08:00 - 08.12.2025 15:26
Період завантаження договору: 14.12.2025 00:00 - 24.12.2025 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴91 972.00 ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Електричні акумулятори в асортименті)