-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Зовнішній портативний акумулятор Xiaomi 20000mAh 33W (Integrated Cable) або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011517-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
7 306.67
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
13
год
40
хв
06
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
340a978b82bb42d095aa35eb761dd55d
Внутрішній номер закупівлі:
30244789
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011517-a
Замовник:
Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02066769
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, Харків, вул. Вадима Манька, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Анатолійович Ільїн 380969099101 o.a.ilin@khai.edu
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
7 306.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:17 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:17 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:17 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴7 306.67 ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Зовнішній портативний акумулятор Xiaomi 20000mAh 33W (Integrated Cable) або еквівалент)