-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 31430000-9 Електричні акумулятори»(Батареї тип LiPo, ємність 22000, роз'єм AS150+XT150, JST-XH або аналог (еквівалент))
Тендер Prozorro UA-2025-10-28-003393-a
Торги не відбулися
242 660.00
UAH з ПДВ
Номер:
0648c4c7f6fb4e07bc75e8066a22535a
Внутрішній номер закупівлі:
26910422
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2025-10-28-003393-a
Замовник:
Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02066769
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, Харків, вул. Вадима Манька, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олійник Дмитро Олегович 380938439368 d.oliinyk@khai.edu
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
242 660.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.10.2025 10:43 - 04.11.2025 00:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2025 10:43 - 07.11.2025 08:00
Аукціон:
з 10.11.2025 15:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴242 660.00 ДК 021:2015 – 31430000-9 Електричні акумулятори»(Батареї тип LiPo, ємність 22000, роз'єм AS150+XT150, JST-XH або аналог (еквівалент))