• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 – 31430000-9 Електричні акумулятори»(Батареї тип LiPo, ємність 22000, роз'єм AS150+XT150, JST-XH або аналог (еквівалент))

Оголошено тендер

242 660.00 UAH
Номер: ec977ba0e9c14fa594834575a2733b3b
Ідентифікатор плану: UA-P-2025-10-28-004128-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
Замовник: Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
Очікувана вартість: 242 660.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 31430000-9 Електричні акумулятори»(Батареї тип LiPo, ємність 22000, роз'єм AS150+XT150, JST-XH або аналог (еквівалент))
Примітки: Зміни до річного плану від 28.10.2025 р. Категорія замовника: установа – юридична особа, яка є розпорядником бюджетних коштів, відповідно до пункту 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2025
Класифікатор ДК 021:2015: 31430000-9 Електричні акумулятори
КЕКВ: 2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 28.10.2025 10:38

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Батареї тип LiPo, ємність 22000, роз'єм AS150+XT150, JST-XH або аналог (еквівалент)
Код ДК 021:2015: 31434000-7 Літієві акумуляторні батареї
Кількість 10 штука
Період постачання до 15.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2019:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок у закладах вищої освіти
Сума242 660.00 UAH