-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Акумуляторна комірка LiFePo4 Eve MB31 314Ah або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2026-05-14-006610-a
Торги не відбулися
70 667.00
UAH з ПДВ
Номер:
b7200e2526c04d568121c55c6f3e7022
Внутрішній номер закупівлі:
29223171
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-14-006610-a
Замовник:
Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02066769
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, Харків, вул. Вадима Манька, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Анатолійович Ільїн 380969099101 o.a.ilin@khai.edu
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
70 667.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.05.2026 12:46 - 19.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
14.05.2026 12:46 - 22.05.2026 08:00
Аукціон:
з 25.05.2026 14:41
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴70 667.00 ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Акумуляторна комірка LiFePo4 Eve MB31 314Ah або еквівалент)