-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Акумуляторна комірка LiFePo4 Eve MB31 314Ah або еквівалент)
Оголошено тендер
70 667.00
UAH
Номер:
5ec2acaba1d94fd19fc2a98c6e59360b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-05-14-008152-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02066769
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, Харків, вул. Вадима Манька, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02066769
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, Харків, вул. Вадима Манька, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
70 667.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Акумуляторна комірка LiFePo4 Eve MB31 314Ah або еквівалент)
Примітки:
Зміни до річного плану від 14.05.2026 р. Категорія замовника: установа – юридична особа, яка є розпорядником бюджетних коштів, відповідно до пункту 3 частини 1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумулятори
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
2281 Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм
Дата опублікування:
14.05.2026 12:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Акумуляторна комірка LiFePo4 Eve MB31 314Ah або еквівалент
Кількість
16 штука
Період постачання
до 25.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2201390 - Підтримка пріоритетних напрямів наукових досліджень і науково-технічних (експериментальних) розробок, наукова і науково-технічна діяльність закладів вищої освіти та наукових установ
Сума70 667.00 UAH