-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Акумулятор для інструменту)
Тендер Prozorro UA-2026-06-09-012612-a
Завершена
17 880.00
UAH з ПДВ
Номер:
7892038e1cb54a32b909e631a1d283d8
Внутрішній номер закупівлі:
29485081
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-06-09-012612-a
Замовник:
Національний аерокосмічний університет «Харківський авіаційний інститут»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02066769
-
Адреса:
61070, Україна, Харківська область, Харків, вул. Вадима Манька, 17
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лук'янов Роман Григорович 380503436021 r.lukianov@khai.edu
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
17 880.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.06.2026 16:21 - 14.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
09.06.2026 16:21 - 17.06.2026 08:00
Аукціон:
18.06.2026 12:58 - 18.06.2026 13:21
Період кваліфікації:
18.06.2026 13:21 - 19.06.2026 14:49
Період завантаження договору:
25.06.2026 00:00 - 05.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴17 880.00 ДК 021:2015 – 31430000-9 «Електричні акумулятори» (Акумулятор для інструменту)