-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання- за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання- ID: UA-2022-11-08-002308-a
- Дата створення : 08.11.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15795255
Запорізький державний медичний університет ЄДРПОУ: 02010741ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комп’ютерні комплектуючі (код ДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання)- ID: UA-2022-10-04-006030-a
- Дата створення : 04.10.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15492353
Запорізький державний медичний університет ЄДРПОУ: 02010741ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання - за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (диски DVD+R, DVD-R)- ID: UA-2022-09-09-001984-a
- Дата створення : 09.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15293338
Запорізький державний медичний університет ЄДРПОУ: 02010741ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Спрощена закупівля
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання - за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (диски DVD+R, DVD-R)- ID: UA-2022-09-09-001551-a
- Дата створення : 09.09.22
- Внутрішній номер закупівлі: 15292903
Запорізький державний медичний університет ЄДРПОУ: 02010741ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Навчальні комп’ютерні комплекси- ID: UA-2022-02-04-001126-a
- Дата створення : 04.02.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13962522
Запорізький державний медичний університет ЄДРПОУ: 02010741ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Навчальні комп’ютерні комплекси- ID: UA-2022-01-18-001369-b
- Дата створення : 18.01.22
- Внутрішній номер закупівлі: 13641973
Запорізький державний медичний університет ЄДРПОУ: 02010741ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп’ютерні комплектуючі- ID: UA-2021-04-30-004058-b
- Дата створення : 30.04.21
- Внутрішній номер закупівлі: 9747537
Запорізький державний медичний університет ЄДРПОУ: 02010741ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Навчальна VR лабораторія (код ДК 021:2015 - 30236000-2 - Комп’ютерне обладнання різне)- ID: UA-2020-07-28-000143-c
- Дата створення : 28.07.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5727190
Запорізький державний медичний університет ЄДРПОУ: 02010741ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання- за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Багатофункціональні п...×-
Комп'ютерне обладнання- за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Багатофункціональні пристрої, монітори, диски CD-R, DVD-R)
- ID: UA-2020-06-25-000682-b
- Дата створення : 25.06.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5400342
Запорізький державний медичний університет ЄДРПОУ: 02010741ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання- за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Багатофункціональні п...×-
Комп'ютерне обладнання- за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Багатофункціональні пристрої, монітори, диски CD-R, DVD-R)
- ID: UA-2020-05-27-000715-c
- Дата створення : 27.05.20
- Внутрішній номер закупівлі: 5098424
Запорізький державний медичний університет ЄДРПОУ: 02010741ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання- за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Багатофункціональні п...×-
Комп'ютерне обладнання- за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Багатофункціональні пристрої, монітори, диски CD-R, DVD-R)
- ID: UA-2020-04-17-002221-a
- Дата створення : 17.04.20
- Внутрішній номер закупівлі: 4866916
Запорізький державний медичний університет ЄДРПОУ: 02010741ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання - за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Комп’ютерні комплектуючі)...×-
Комп’ютерне обладнання - за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Комп’ютерні комплектуючі). (Джерело фінансування закупівлі – кошти Спеціального фонду Державного бюджету)
- ID: UA-2019-09-12-000732-c
- Дата створення : 12.09.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3776773
Запорізький державний медичний університет ЄДРПОУ: 02010741ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання – за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Навчальні комп’ютерні ко...×-
Комп’ютерне обладнання – за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Навчальні комп’ютерні комплекси). (Джерело фінансування закупівлі – кошти Спеціального фонду Державного бюджету)
- ID: UA-2019-08-22-000436-b
- Дата створення : 22.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3709680
Запорізький державний медичний університет ЄДРПОУ: 02010741ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Переговорна процедура
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання- за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Термопринтер з прила...×-
Комп'ютерне обладнання- за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Термопринтер з приладдям). (Джерело фінансування закупівлі – кошти Спеціального фонду Державного бюджету)
- ID: UA-2019-08-20-001513-c
- Дата створення : 20.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3698975
Запорізький державний медичний університет ЄДРПОУ: 02010741ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняЗавершена -
-
-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання - за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Комп’ютерні комплектуючі)...×-
Комп’ютерне обладнання - за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Комп’ютерні комплектуючі). (Джерело фінансування закупівлі – кошти Спеціального фонду Державного бюджету)
- ID: UA-2019-08-15-001005-b
- Дата створення : 15.08.19
- Внутрішній номер закупівлі: 3685319
Запорізький державний медичний університет ЄДРПОУ: 02010741ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняТорги не відбулисяТорги не відбулися -