-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання- за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Багатофункціональні пристрої, монітори, диски CD-R, DVD-R)
Тендер Prozorro UA-2020-04-17-002221-a
Торги не відбулися
835 260.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 176.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 176.30 UAH
Номер:
8575bf7263ec449ebdeda398c7a49b89
Внутрішній номер закупівлі:
4866916
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-04-17-002221-a
Замовник:
Запорізький державний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010741
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сігідова Тетяна +380612362293 sigidova.tn@zsmu.zp.ua http://www.zsmu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
835 260.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
4 176.30 UAH
Період уточнення:
17.04.2020 12:09 - 25.04.2020 18:00
Період прийому пропозицій:
17.04.2020 12:09 - 05.05.2020 18:00
Аукціон:
06.05.2020 15:30 - 06.05.2020 15:51
Період кваліфікації:
06.05.2020 15:51 - 14.05.2020 15:01
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп'ютерне обладнання- за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Багатофункціональні пристрої, монітори, диски CD-R, DVD-R)
Кількість
617 одиниця
Період постачання
до 18.12.2020
Місце постачання
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд.26, Вознесенівський р-н
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ТОРГОВО-КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ "ФРАЙ"
Оскарження: 12.05.2020 14:13 - 23.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
41554748
-
Контактна особа:
Кравченко Олександр 380734618626, 380734618626 frai.tcc10.2017@gmail.com
-
Адреса:
93120, Україна, Луганська область, Лисичанськ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 94
Оскарження: 12.05.2020 14:13 - 23.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
607 998.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
607 998.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
12.05.2020 14:13
Документи
18
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БІ2СІ ЕЛЕКТРОНІКС"
Оскарження: 14.05.2020 15:01 - 25.05.2020 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43509985
-
Контактна особа:
Волошинов Роман Віталійович +380634593465 elenaprozorro1@gmail.com
-
Адреса:
69059, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, Комунарський район ВУЛИЦЯ ОЛЕКСАНДРА ГОВОРУХИ буд. 20 кв. 28
Оскарження: 14.05.2020 15:01 - 25.05.2020 00:00
Початкова пропозиція
760 329.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
760 329.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
14.05.2020 15:01
Документи
39
Скарги
0