-
Відкриті торги
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання- за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Багатофункціональні пристрої, монітори, диски CD-R, DVD-R)
Оголошено тендер
835 260.00
UAH
Номер:
745420a41f11459192e60e1dd2366776
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-04-17-005532-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Запорізький державний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010741
Замовник:
Запорізький державний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010741
Очікувана вартість:
835 260.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комп'ютерне обладнання- за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Багатофункціональні пристрої, монітори, диски CD-R, DVD-R)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
17.04.2020 11:36
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума835 260.00 UAH