-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання- за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Багатофункціональні пристрої, монітори, диски CD-R, DVD-R)
Тендер Prozorro UA-2020-04-17-002221-a
Торги не відбулися
835 260.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 176.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 176.30 UAH
Період уточнення:
17.04.2020 12:09 - 25.04.2020 18:00
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
0655602746df4de7934f35ee372dbf6a
Дата опублікування:
21.04.2020 23:23
Опис:
Шановний Замовник!
Чи потрібно вам: монтаж,встановлення,підключення,навчання,введення в експлуатацію обладнання або вас задовільнить тільки поставка товару?
Дякуємо за відповідь!
Відповідь:
Доброго дня! Вимога Замовника передбачає тільки поставку товару.
Дата відповіді:
24.04.2020 09:51