• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Комп'ютерне обладнання- за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Багатофункціональні пристрої, монітори, диски CD-R, DVD-R)

ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів 1. Найменування замовника: Запорізький державний медичний університет. 2. Місцезнаходження замовника: 69035, Україна , Запорізька область обл., ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26 3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 02010741. 4. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». 5. Назва предмета закупівлі: Комп'ютерне обладнання- за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Багатофункціональні пристрої, монітори, диски CD-R, DVD-R) 6. Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Комп'ютерне обладнання- за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Багатофункціональні пристрої, монітори, диски CD-R, DVD-R) 7. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 622 од. 8. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: пр. Маяковського, буд.26, Запорізька обл., м. Запоріжжя, Вознесенівський р-н, 69035. 9. Очікувана вартість предмета закупівлі: 835 260,00 грн. з ПДВ. 10. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: до 18.12.2020 року. 11. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 15.07.2020 р. 18-00 12. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків): оплата Покупцем Продавцеві вартості товару проводиться за фактично поставлений товар, відповідно рахунку та видатковій накладній Продавця, за цінами, вказаними у специфікації (Додаток 1 до Договору), на поточний рахунок Продавця, протягом 30 (тридцяти) банківських днів з дати підписання уповноваженими представниками Сторін відповідних видаткових накладних. 13. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. Під час проведення процедури закупівлі усі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції та складаються безпосередньо учасником, викладаються українською мовою. У разі надання учасником будь-яких документів іноземною мовою, вони повинні мати автентичний переклад на українську мову (крім документів, які необхідно надати згідно Додатку 4 та документів, що були складені на російській мові за допомогою інших осіб (договора, інше). 14. Розмір забезпечення тендерних пропозиції (якщо замовник вимагає його надати): Не вимагається. 15. Вид забезпечення тендерних пропозиції (якщо замовник вимагає його надати): Не вимагається. 16. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: не передбачено, оскільки забезпечення тендерних пропозиції не вимагається. 17. Дата та час розкриття тендерних пропозицій визначаються електронною системою закупівель автоматично. 18. Розмір мінімального кроку пониження ціни: 0,5% від очікуваної вартості предмета закупівлі. 19. Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування): не застосовується. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію «Ціна». Критерії оцінки тендерних пропозицій: ціна (питома вага цінового критерію – 100 %). 20. Інші критерії, що застосовуватимуться під час оцінки тендерних пропозицій, та їх питома вага (за наявності): відсутні. 21. Джерело фінансування закупівлі: кошти державного бюджету. 22. Вид закупівлі – Відкриті торги. 23. Застосовані критерії оцінки – ціна 100% 22. Строк дії договору про закупівлю: Договір набуває чинності з дати його підписання Сторонами і скріплення печатками Сторін та діє до 31 грудня 2020р., але в будь-якому випадку до повного виконання Сторонами зобов’язань за цим Договором.

Завершена

835 260.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 176.30 UAH
Номер: cd5997a8705f47eb965c2d27a245bc68
Внутрішній номер закупівлі: 5400342
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-06-25-000682-b   
Замовник: Запорізький державний медичний університет
Контактна особа: Сігідова Тетяна +380612362293 sigidova.tn@zsmu.zp.ua http://www.zsmu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 835 260.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 176.30 UAH
Період уточнення: 25.06.2020 11:26 - 05.07.2020 18:00
Період прийому пропозицій: 25.06.2020 11:26 - 15.07.2020 18:00
Аукціон: 16.07.2020 11:58 - 16.07.2020 12:31
Період кваліфікації: 16.07.2020 12:31 - 10.08.2020 14:06
Період завантаження договору: 10.08.2020 14:06 - 30.08.2020 14:06
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп'ютерне обладнання- за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Багатофункціональні пристрої, монітори, диски CD-R, DVD-R)
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 622 одиниця
Період постачання до 18.12.2020
Місце постачання 69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд.26, Вознесенівський р-н На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ФІРМА "ВАЛТЕК"

Оскарження: 10.08.2020 14:06 - 21.08.2020 00:00
Початкова пропозиція 644 448.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
644 448.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
10.08.2020 14:06
Документи 18
Скарги 0
ТОВ "ТОРГОВО-КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ "ФРАЙ"
Початкова пропозиція 735 888.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
735 888.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 12
Скарги 0
ТОВ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВСЕСВІТ"
Початкова пропозиція 764 007.24 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
755 648.64 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 17
Скарги 0
ТОВ "ЛІДЕР ЧЕ"
Початкова пропозиція 777 695.28 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
759 799.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 39
Скарги 0

Контракти

Номер: ed5fc79c15bb43738d56c0f5d044606a
Ідентифікатор договору: UA-2020-06-25-000682-b-b1
Постачальник: ТОВ "ФІРМА "ВАЛТЕК"
Номер договору: 343Т-20
Сума договору: 644 448.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 537 040.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 27.08.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 27.08.2020 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
дог.№ 343Т-20.pdf
p7s
sign.p7s