-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання - за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Комп’ютерні комплектуючі). (Джерело фінансування закупівлі – кошти Спеціального фонду Державного бюджету)
Тендер Prozorro UA-2019-09-12-000732-c
Завершена
236 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 180.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 180.00 UAH
Номер:
01e12d1bbe294eb68c771131116713e3
Внутрішній номер закупівлі:
3776773
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-12-000732-c
Замовник:
Запорізький державний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010741
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сігідова Тетяна +380612362293 sigidova.tn@zsmu.zp.ua http://www.zsmu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
236 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 180.00 UAH
Період уточнення:
12.09.2019 16:17 - 05.10.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
12.09.2019 16:17 - 15.10.2019 09:00
Період прекваліфікації:
15.10.2019 09:00 - 17.11.2019 00:00
Аукціон:
18.11.2019 14:35 - 18.11.2019 14:56
Період кваліфікації:
18.11.2019 14:56 - 25.11.2019 14:25
Період завантаження договору:
18.11.2019 14:56 - 08.12.2019 14:56
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп’ютерне обладнання - за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Комп’ютерні комплектуючі). (Джерело фінансування закупівлі – кошти Спеціального фонду Державного бюджету)
Кількість
212 штуки
Період постачання
до 20.12.2019
Місце постачання
69035, Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26, Вознесенівський р-н
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Міхно С.В.
×
-
Код ЄДРПОУ:
2653707778
-
Контактна особа:
ФОП Міхно С.В. +380504860765 stelsicom@ukr.net
-
Адреса:
Україна, м. Бердянськ, вул. Ордженікідзе, буд. 64-А, кв.60
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
11.11.2019 15:50
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи
29
Скарги
0
ТОВ "ДІАВЕСТЕНД КОМПЛЕКСНІ РІШЕННЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30256061
-
Контактна особа:
Сергій Данильчук +380664242180 dir35@diawest.com
-
Адреса:
08130, Україна, Київська область, Києво-Святошинський район, село Петропавлівська Борщагівка, ВУЛИЦЯ АВІАТОРІВ, будинок 62
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
11.11.2019 15:51
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи
10
Скарги
0
ТОВ "МІКРОТРОН"
Оскарження: 18.11.2019 14:56 - 06.12.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40016854
-
Контактна особа:
ТОВ "МІКРОТРОН" +380679537949 Milenkiy_AL@microtron.ua http://www.microtron.ua/
-
Адреса:
Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, 69039, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ПРОВУЛОК МОТОРНИЙ, будинок 19-А
Оскарження: 18.11.2019 14:56 - 06.12.2019 00:00
Початкова пропозиція
234 531.54 UAH з ПДВ /
200 000.00 UAH з ПДВ
200 000.00 UAH з ПДВ
Документи
18
Скарги
0
ТОВ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВСЕСВІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40750285
-
Контактна особа:
Анна Кирпичева +380504200581,+380612209621 kasr@vsesvit.pro
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, 39
Початкова пропозиція
233 162.62 UAH з ПДВ /
215 999.00 UAH з ПДВ
215 999.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
11.11.2019 15:49
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
17
Скарги
0
Контракти
Номер:
2722ffa995bd480abe56d66f782d54ef
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-12-000732-c-c1
Постачальник:
ТОВ "МІКРОТРОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40016854
-
Контактна особа:
ТОВ "МІКРОТРОН" +380679537949 Milenkiy_AL@microtron.ua http://www.microtron.ua/
-
Адреса:
Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, 69039, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ПРОВУЛОК МОТОРНИЙ, будинок 19-А
Номер договору:
551Т-19
Сума договору:
134 845.41 UAH з ПДВ
Сума договору:
112 371.18 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
06.12.2019 00:01
Статус:
Виконаний