-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання - за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Комп’ютерні комплектуючі). (Джерело фінансування закупівлі – кошти Спеціального фонду Державного бюджету)
134 845.41
UAH з ПДВ
Номер:
2722ffa995bd480abe56d66f782d54ef
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-12-000732-c-c1
Замовник:
Запорізький державний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010741
-
Контактна особа:
Сігідова Тетяна +380612362293 sigidova.tn@zsmu.zp.ua http://www.zsmu.edu.ua
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "МІКРОТРОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40016854
-
Контактна особа:
ТОВ "МІКРОТРОН" +380679537949 Milenkiy_AL@microtron.ua http://www.microtron.ua/
-
Адреса:
Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, 69039, Запорізька обл., місто Запоріжжя, ПРОВУЛОК МОТОРНИЙ, будинок 19-А
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору:
551Т-19
Дата підписання:
06.12.2019 00:01
Період дії договору:
06.12.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору:
134 845.41 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 22 474.23 UAH)
Оплачено:
134 845.41 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 22 474.23 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп’ютерне обладнання - за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Комп’ютерні комплектуючі). (Джерело фінансування закупівлі – кошти Спеціального фонду Державного бюджету)
Кількість
212 штуки
Період постачання
до 20.12.2019
Місце постачання
69035, Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26, Вознесенівський р-н
На карті
Внесені зміни
- Зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника
Номер:
282252c03c05457283da27e75af0175f
Випадки внесення змін до істотних умов договору згідно з частиною п'ятою статті 41 Закону України "Про публічні закупівлі":
Опис змін, що внесені до істотних умов договору:
Узгоджене зменшення обсягыв закупівлі
Номер додаткової угоди:
1
Дата внесення змін до договору:
19.12.2019 00:00
Статус:
Опубліковано