-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Навчальні комп’ютерні комплекси
Тендер Prozorro UA-2022-01-18-001369-b
Торги не відбулися
2 384 896.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 924.48 UAH
мін. крок: 0.5% або 11 924.48 UAH
Номер:
1796d7f95d5e4a898bb0ba791aec6447
Внутрішній номер закупівлі:
13641973
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-01-18-001369-b
Замовник:
Запорізький державний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010741
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бурлака Богдан Сергійович 061 224 69 23 BURLAKABOGDAN@GMAIL.COM http://www.zsmu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 384 896.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
11 924.48 UAH
Період уточнення:
18.01.2022 14:30 - 24.01.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
18.01.2022 14:30 - 03.02.2022 09:00
Аукціон:
з 04.02.2022 13:31
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навчальний комп’ютерний комплекс (1+15)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 23.12.2022
Місце постачання
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26, Вознесенівський р-н
На карті
Навчальний комп’ютерний комплекс (1+14)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 23.12.2022
Місце постачання
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26, Вознесенівський р-н
На карті
Навчальний комп’ютерний комплекс (1+11)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 23.12.2022
Місце постачання
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26, Вознесенівський р-н
На карті
Навчальний комп’ютерний комплекс (1+17)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 23.12.2022
Місце постачання
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26, Вознесенівський р-н
На карті
Навчальний комп’ютерний комплекс (1+10)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 23.12.2022
Місце постачання
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26, Вознесенівський р-н
На карті
Навчальний комп’ютерний комплекс (1+12)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 23.12.2022
Місце постачання
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26, Вознесенівський р-н
На карті
Навчальний комп’ютерний комплекс (1+20)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 23.12.2022
Місце постачання
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26, Вознесенівський р-н
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НАВІГАТОР СИСТЕМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42893689
-
Контактна особа:
tenders 380672403511 TENDERS@NAVIGATOR.UA
-
Адреса:
Україна, 04116, м.Київ, ВУЛИЦЯ КИРИЛО-МЕФОДІЇВСЬКА, будинок 14/2
Початкова пропозиція
2 333 076.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 333 076.00 UAH з ПДВ
Відповіді на вимоги
10
Документи
67
Скарги
0