• Відкриті торги
  • КЕП

Навчальні комп’ютерні комплекси

Оголошено тендер

2 384 896.00 UAH
Номер: 970a4de3a95c4d668285e46ba50cb2cf
Ідентифікатор плану: UA-P-2022-01-18-003642-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Запорізький державний медичний університет
Замовник: Запорізький державний медичний університет
Очікувана вартість: 2 384 896.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Навчальні комп’ютерні комплекси
Річний план закупівлі на: 2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2022
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 18.01.2022 14:06

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Навчальний комп’ютерний комплекс (1+15)
Код ДК 021:2015: 30236000-2 Комп’ютерне обладнання різне
Кількість 1 комплект
Період постачання до 23.12.2022
Навчальний комп’ютерний комплекс (1+14)
Код ДК 021:2015: 30236000-2 Комп’ютерне обладнання різне
Кількість 1 комплект
Період постачання до 23.12.2022
Навчальний комп’ютерний комплекс (1+11)
Код ДК 021:2015: 30236000-2 Комп’ютерне обладнання різне
Кількість 1 комплект
Період постачання до 23.12.2022
Навчальний комп’ютерний комплекс (1+17)
Код ДК 021:2015: 30236000-2 Комп’ютерне обладнання різне
Кількість 1 комплект
Період постачання до 23.12.2022
Навчальний комп’ютерний комплекс (1+10)
Код ДК 021:2015: 30236000-2 Комп’ютерне обладнання різне
Кількість 1 комплект
Період постачання до 23.12.2022
Навчальний комп’ютерний комплекс (1+12)
Код ДК 021:2015: 30236000-2 Комп’ютерне обладнання різне
Кількість 1 комплект
Період постачання до 23.12.2022
Навчальний комп’ютерний комплекс (1+20)
Код ДК 021:2015: 30236000-2 Комп’ютерне обладнання різне
Кількість 1 комплект
Період постачання до 23.12.2022

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума2 384 896.00 UAH