• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Навчальні комп’ютерні комплекси

Торги не відбулися

2 384 896.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 11 924.48 UAH
Номер: 76cff4cfc3ab4884bf20f860e8b7b9f0
Внутрішній номер закупівлі: 13962522
Ідентифікатор закупівлі: UA-2022-02-04-001126-a   
Замовник: Запорізький державний медичний університет
Контактна особа: Бурлака Богдан Сергійович 061 224 69 23 BURLAKABOGDAN@GMAIL.COM http://www.zsmu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 384 896.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 11 924.48 UAH
Період уточнення: 04.02.2022 11:56 - 11.02.2022 00:00
Період прийому пропозицій: 04.02.2022 11:56 - 21.02.2022 09:00
Аукціон: 22.02.2022 12:41 - 22.02.2022 13:04
Період кваліфікації: 22.02.2022 13:04 - 17.03.2022 12:18
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навчальний комп’ютерний комплекс (1+15)
Код ДК 021:2015: 30236000-2 Комп’ютерне обладнання різне
Кількість 1 комплект
Період постачання до 23.12.2022
Місце постачання 69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26, Вознесенівський р-н На карті
Навчальний комп’ютерний комплекс (1+14)
Код ДК 021:2015: 30236000-2 Комп’ютерне обладнання різне
Кількість 1 комплект
Період постачання до 23.12.2022
Місце постачання 69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26, Вознесенівський р-н На карті
Навчальний комп’ютерний комплекс (1+11)
Код ДК 021:2015: 30236000-2 Комп’ютерне обладнання різне
Кількість 1 комплект
Період постачання до 23.12.2022
Місце постачання 69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26, Вознесенівський р-н На карті
Навчальний комп’ютерний комплекс (1+17)
Код ДК 021:2015: 30236000-2 Комп’ютерне обладнання різне
Кількість 1 комплект
Період постачання до 23.12.2022
Місце постачання 69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26, Вознесенівський р-н На карті
Навчальний комп’ютерний комплекс (1+10)
Код ДК 021:2015: 30236000-2 Комп’ютерне обладнання різне
Кількість 1 комплект
Період постачання до 23.12.2022
Місце постачання 69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26, Вознесенівський р-н На карті
Навчальний комп’ютерний комплекс (1+12)
Код ДК 021:2015: 30236000-2 Комп’ютерне обладнання різне
Кількість 1 комплект
Період постачання до 23.12.2022
Місце постачання 69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26, Вознесенівський р-н На карті
Навчальний комп’ютерний комплекс (1+20)
Код ДК 021:2015: 30236000-2 Комп’ютерне обладнання різне
Кількість 1 комплект
Період постачання до 23.12.2022
Місце постачання 69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26, Вознесенівський р-н На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НАВІГАТОР СИСТЕМ"

Оскарження: 17.03.2022 11:27 - 28.03.2022 01:00
Початкова пропозиція 2 312 766.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 312 766.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
17.03.2022 11:27
Відповіді на вимоги 10
Документи 77
Скарги 0
ТОВ "СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ІТ"

Оскарження: 17.03.2022 12:18 - 28.03.2022 01:00
Початкова пропозиція 2 329 302.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
2 329 302.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
17.03.2022 12:18
Відповіді на вимоги 10
Документи 14
Скарги 0