-
Відкриті торги
-
КЕП
Навчальні комп’ютерні комплекси
Оголошено тендер
2 384 896.00
UAH
Номер:
9a9f8f254a3840b7b8baa4a90d1d79df
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-02-04-001472-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Запорізький державний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010741
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Запорізький державний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010741
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 384 896.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Навчальні комп’ютерні комплекси
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Лютий 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
04.02.2022 10:40
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Навчальний комп’ютерний комплекс (1+15)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 23.12.2022
Навчальний комп’ютерний комплекс (1+14)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 23.12.2022
Навчальний комп’ютерний комплекс (1+11)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 23.12.2022
Навчальний комп’ютерний комплекс (1+17)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 23.12.2022
Навчальний комп’ютерний комплекс (1+10)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 23.12.2022
Навчальний комп’ютерний комплекс (1+12)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 23.12.2022
Навчальний комп’ютерний комплекс (1+20)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 23.12.2022
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума2 384 896.00 UAH