-
Переговорна процедура
-
Безлотова
-
КЕП
-
Без аукціону
Комп'ютерне обладнання- за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Термопринтер з приладдям). (Джерело фінансування закупівлі – кошти Спеціального фонду Державного бюджету)
Тендер Prozorro UA-2019-08-20-001513-c
Завершена
82 605.00
UAH з ПДВ
Номер:
78d04973e0c64d0f890e4890ce8fc301
Внутрішній номер закупівлі:
3698975
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-20-001513-c
Замовник:
Запорізький державний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010741
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сігідова Тетяна +380612362293 sigidova.tn@zsmu.zp.ua http://www.zsmu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом
Обґрунтування умови застосування:
двічі відмінені тендери через відсутність достатньої кількості учасників (закупівлі №№ UA-2019-07-15-000327-c та UA-2019-06-20-001351-b), при цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника не відрізняються від вимог, визначених у тендерній документації
Очікувана вартість:
82 605.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп'ютерне обладнання- за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Термопринтер з приладдям) (Джерело фінансування закупівлі – кошти Спеціального фонду Державного бюджету).
Кількість
11 штуки
Період постачання
до 20.12.2019
Місце постачання
69035, Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26, Вознесенівський р-н
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю Виробничо-комерційне підприємство "ВСЕСВІТ"
Оскарження: 20.08.2019 14:04 - 31.08.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40750285
-
Контактна особа:
Курносов Костянтин Іванович +0612130757 dsi@vsesvit.pro
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, вул.Незалежної України, буд.39
Оскарження: 20.08.2019 14:04 - 31.08.2019 00:00
Ціна пропозиції
71 824.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.08.2019 14:07
Документи
2
Скарги
0
Контракти
Номер:
5a1fac1b5cda4bc492515e5692340e34
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-20-001513-c-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю Виробничо-комерційне підприємство "ВСЕСВІТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40750285
-
Контактна особа:
Курносов Костянтин Іванович +0612130757 dsi@vsesvit.pro
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, вул.Незалежної України, буд.39
Номер договору:
333Т-19
Сума договору:
71 824.80 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
02.09.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
02.09.2019 00:00
Статус:
Виконаний