• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Комп’ютерне обладнання - за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Комп’ютерні комплектуючі). (Джерело фінансування закупівлі – кошти Спеціального фонду Державного бюджету)

Торги не відбулися

236 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 180.00 UAH
Номер: a0fe8f476728445f8ad3773c348b6613
Внутрішній номер закупівлі: 3685319
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-08-15-001005-b   
Замовник: Запорізький державний медичний університет
Контактна особа: Сігідова Тетяна +380612362293 sigidova.tn@zsmu.zp.ua http://www.zsmu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 236 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 1 180.00 UAH
Період уточнення: 15.08.2019 15:07 - 23.08.2019 18:00
Період прийому пропозицій: 15.08.2019 15:07 - 02.09.2019 18:00
Аукціон: 03.09.2019 11:05 - 03.09.2019 11:32
Період кваліфікації: 03.09.2019 11:32 - 06.09.2019 14:41
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп’ютерне обладнання - за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Комп’ютерні комплектуючі). (Джерело фінансування закупівлі – кошти Спеціального фонду Державного бюджету)
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 212 штуки
Період постачання до 20.12.2019
Місце постачання 69035, Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26, Вознесенівський р-н На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МІКРОТРОН"

Оскарження: 03.09.2019 11:32 - 17.09.2019 00:00
Початкова пропозиція 226 725.22 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
214 542.13 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.09.2019 14:40
Документи 11
Скарги 0
ТОВ "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВСЕСВІТ"

Оскарження: 06.09.2019 14:40 - 17.09.2019 00:00
Початкова пропозиція 225 707.69 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
217 680.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.09.2019 14:40
Документи 19
Скарги 0
ФОП Міхно С.В.

Оскарження: 06.09.2019 14:40 - 17.09.2019 00:00
Початкова пропозиція 217 914.21 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
217 914.21 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
06.09.2019 14:41
Документи 6
Скарги 0