-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання - за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Комп’ютерні комплектуючі). (Джерело фінансування закупівлі – кошти Спеціального фонду Державного бюджету)
Тендер Prozorro UA-2019-08-15-001005-b
Торги не відбулися
236 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 180.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 180.00 UAH
Період оскарження:
15.08.2019 15:07 - 29.08.2019 00:00
Нічого не знайдено.