• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • Безлотова
  • КЕП

Комп’ютерне обладнання – за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Навчальні комп’ютерні комплекси). (Джерело фінансування закупівлі – кошти Спеціального фонду Державного бюджету)

Завершена

3 266 450.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 332.25 UAH
Номер: 8f1f58f9882a4e7a923568fc5d904037
Внутрішній номер закупівлі: 3709680
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-08-22-000436-b   
Замовник: Запорізький державний медичний університет
Контактна особа: Сігідова Тетяна +380612362293 sigidova.tn@zsmu.zp.ua http://www.zsmu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 3 266 450.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 16 332.25 UAH
Період уточнення: 22.08.2019 15:09 - 13.09.2019 09:00
Період прийому пропозицій: 22.08.2019 15:09 - 23.09.2019 09:00
Період прекваліфікації: 23.09.2019 09:04 - 09.10.2019 00:00
Аукціон: 09.10.2019 15:22 - 09.10.2019 15:43
Період кваліфікації: 09.10.2019 15:43 - 17.10.2019 11:08
Період завантаження договору: 09.10.2019 15:43 - 29.10.2019 15:43
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп’ютерне обладнання – за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Навчальні комп’ютерні комплекси). (Джерело фінансування закупівлі – кошти Спеціального фонду Державного бюджету)
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 10 комплект
Період постачання до 20.12.2019
Місце постачання 69035, Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд.26, Вознесенівський р-н На карті
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "НАВІГАТОР СИСТЕМ"

Оскарження: 09.10.2019 15:43 - 27.10.2019 23:00
Початкова пропозиція 3 092 484.00 UAH з ПДВ /
3 092 484.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
03.10.2019 14:21
Результати кваліфікації
Переможець
17.10.2019 11:08
Документи 21
Скарги 0
ТОВ БМС ТЕХНО
Початкова пропозиція 3 199 999.20 UAH з ПДВ /
3 199 999.20 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
03.10.2019 14:21
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 9
Скарги 0

Контракти

Номер: 02e9f0293a0c4fd9b56ff2b7a2eb2b23
Ідентифікатор договору: UA-2019-08-22-000436-b-b1
Постачальник: ТОВ "НАВІГАТОР СИСТЕМ"
Номер договору: 484Т-19
Сума договору: 3 092 484.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 2 577 070.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 06.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання: 06.11.2019 00:00
Статус:
Виконаний
pdf
договор.pdf
p7s
sign.p7s