-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання – за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Навчальні комп’ютерні комплекси). (Джерело фінансування закупівлі – кошти Спеціального фонду Державного бюджету)
Тендер Prozorro UA-2019-08-22-000436-b
Завершена
3 266 450.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 16 332.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 16 332.25 UAH
Період уточнення:
22.08.2019 15:09 - 13.09.2019 09:00
Відповідь надана
Щодо ЗАГАЛЬНИХ ВИМОГ ДО ПРЕДМЕТУ ЗАКУПІВЛІ
Номер:
6c74edd6ec6a4a98894898e384669580
Дата опублікування:
28.08.2019 12:32
Опис:
Доброго дня!
У Додатку №4 до Тендерної документації, в "ЗАГАЛЬНИХ ВИМОГАХ ДО ПРЕДМЕТУ ЗАКУПІВЛІ", є наступна вимога: "...надати у складі пропозиції документальне підтвердження відповідності запропонованого ним товару вказаним технічним вимогам та характеристикам не гірше, ніж вказано у таблицях щодо даного предмету закупівлі. Таку документацію (оригінал або копію), а саме: інструкцію з експлуатації, або паспорт, або технічний опис, або офіційний лист від виробника або офіційного представництва виробника в Україні на підтвердження технічних характеристик запропонованого товару або іншу технічну документацію українською або російською або англійською мовою."
Прохання уточнити, чи треба надавати всі типи такої документації (оригінали або копії), або достатньо надати хоча б один тип з наведеного переліку документів? (наприклад, надати тільки "офіційний лист від виробника або офіційного представництва виробника в Україні на підтвердження технічних характеристик запропонованого товару")
Відповідь:
Доброго дня. Від учасника вимагається хоча б один з наведеного переліку документів, що підтвердить відповідність запропонованого ним товару вказаним технічним вимогам та характеристикам
Дата відповіді:
02.09.2019 10:23