• Відкриті торги з публікацією англійською мовою
  • КЕП

Комп’ютерне обладнання – за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Навчальні комп’ютерні комплекси). (Джерело фінансування закупівлі – кошти Спеціального фонду Державного бюджету)

3 092 484.00 UAH з ПДВ
Номер: 02e9f0293a0c4fd9b56ff2b7a2eb2b23
Ідентифікатор договору: UA-2019-08-22-000436-b-b1
Замовник: Запорізький державний медичний університет
Постачальник: ТОВ "НАВІГАТОР СИСТЕМ"
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Номер договору: 484Т-19
Дата підписання: 06.11.2019 00:00
Період дії договору: 06.11.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Сума договору: 3 092 484.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 515 414.00 UAH)
Оплачено: 3 092 484.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 515 414.00 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Комп’ютерне обладнання – за кодом CPV ДК 021:2015 - 30230000-0 (Навчальні комп’ютерні комплекси). (Джерело фінансування закупівлі – кошти Спеціального фонду Державного бюджету)
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 10 комплект
Період постачання до 20.12.2019
Місце постачання 69035, Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд.26, Вознесенівський р-н На карті