-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щебінь з природного каменю фракції 4/16мм, щебінь з природного каменю фракції 16/31,5 мм,...×-
Щебінь з природного каменю фракції 4/16мм, щебінь з природного каменю фракції 16/31,5 мм, щебінь з природного каменю фракції 31,5/63 мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
- ID: UA-2026-08-31-013172-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30246345
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44013710ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм, щебінь з природного каменю фракції 5-20 мм,...×-
Щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм, щебінь з природного каменю фракції 5-20 мм, щебінь з природного каменю фракції 40-70 мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
- ID: UA-2025-04-16-011699-a
- Дата створення : 16.04.25
- Внутрішній номер закупівлі: 25040843
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44013710ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм, щебінь з природного каменю фракції 5-20 мм,...×-
Щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм, щебінь з природного каменю фракції 5-20 мм, щебінь з природного каменю фракції 40-70 мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
- ID: UA-2024-05-22-009280-a
- Дата створення : 22.05.24
- Внутрішній номер закупівлі: 21629401
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44013710ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм, щебінь з природного каменю фракції 5-20 мм...×-
Щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм, щебінь з природного каменю фракції 5-20 мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
- ID: UA-2023-10-19-009616-a
- Дата створення : 19.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19344143
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44013710ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щ...×-
Щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
- ID: UA-2023-08-01-000771-a
- Дата створення : 01.08.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18546012
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44013710ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом для...×-
Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом для благоустрою територій кладовищ Парищенського старостинського округу (щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
- ID: UA-2023-07-31-008518-a
- Дата створення : 31.07.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18544101
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44013710ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом для...×-
Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом для Гвіздського старостинського округу Надвірнянської міської територіальної громади Надвірнянського району Івано-Франківської області (щебінь з природного каменю фракції 5 - 20мм, щебінь з природного каменю фракції 0-10 мм, пісок за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
- ID: UA-2023-06-08-013735-a
- Дата створення : 08.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18042773
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44013710ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм, щебінь з природного каменю фракції 5-20 мм з...×-
Щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм, щебінь з природного каменю фракції 5-20 мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
- ID: UA-2023-05-03-003530-a
- Дата створення : 03.05.23
- Внутрішній номер закупівлі: 17650528
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44013710ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм, щебінь з природного каменю фракції 5-20 мм...×-
Щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм, щебінь з природного каменю фракції 5-20 мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
- ID: UA-2022-12-02-016428-a
- Дата створення : 02.12.22
- Внутрішній номер закупівлі: 16084847
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44013710ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -