-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм, щебінь з природного каменю фракції 5-20 мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Тендер Prozorro UA-2023-10-19-009616-a
Завершена
832 150.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 321.50 UAH
мін. крок: 1% або 8 321.50 UAH
Номер:
ea8d4c415bc3403f9c2d0fedb9af3bb3
Внутрішній номер закупівлі:
19344143
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-10-19-009616-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44013710
-
Адреса:
78405, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, вул.Мазепи Гетьмана, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Володимирівна Дунець 380971750839 ugkhi_nadvirna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
832 150.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.10.2023 14:43 - 24.10.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
19.10.2023 14:43 - 27.10.2023 10:00
Аукціон:
30.10.2023 14:55 - 30.10.2023 15:24
Період кваліфікації:
30.10.2023 15:24 - 01.11.2023 10:36
Період завантаження договору:
07.11.2023 00:00 - 17.11.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴832 150.00 Щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм, щебінь з природного каменю фракції 5-20 мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі