-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм, щебінь з природного каменю фракції 5-20 мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Тендер Prozorro UA-2023-10-19-009616-a
Завершена
832 150.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 321.50 UAH
мін. крок: 1% або 8 321.50 UAH
Період уточнення:
19.10.2023 14:43 - 24.10.2023 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим