-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом для благоустрою територій кладовищ Парищенського старостинського округу (щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
Тендер Prozorro UA-2023-07-31-008518-a
Завершена
62 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 621.00 UAH
мін. крок: 1% або 621.00 UAH
Номер:
e52af3692a774819841d599d2592a50c
Внутрішній номер закупівлі:
18544101
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-07-31-008518-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44013710
-
Адреса:
78405, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, вул.Мазепи Гетьмана, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Володимирівна Дунець 380971750839 ugkhi_nadvirna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
62 100.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
31.07.2023 16:56 - 05.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
31.07.2023 16:56 - 08.08.2023 09:00
Період кваліфікації:
08.08.2023 09:00 - 11.08.2023 10:40
Період завантаження договору:
17.08.2023 00:00 - 27.08.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴62 100.00 Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом для благоустрою територій кладовищ Парищенського старостинського округу (щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)