-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом для благоустрою територій кладовищ Парищенського старостинського округу (щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
Оголошено тендер
62 100.00
UAH
Номер:
56273492f4094b5683eb493c6e2f83ee
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-07-31-002822-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44013710
-
Адреса:
78405, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, вул.Мазепи Гетьмана, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44013710
-
Адреса:
78405, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, вул.Мазепи Гетьмана, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
62 100.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом для благоустрою територій кладовищ Парищенського старостинського округу (щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Липень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
31.07.2023 16:11
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума62 100.00 UAH