• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Щебінь з природного каменю фракції 4/16мм, щебінь з природного каменю фракції 16/31,5 мм, щебінь з природного каменю фракції 31,5/63 мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)

1 716 249.85 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
04
год
19
хв
26
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 2b0a54d42f4f4a3fb9b65f2593983f58
Внутрішній номер закупівлі: 30246345
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-013172-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Наталія Володимирівна Дунець 380971750839 ugkhi_nadvirna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 716 249.85 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 21:04 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 21:04 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження: 31.08.2026 21:04 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 14:45

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 716 249.85 Щебінь з природного каменю фракції 4/16мм, щебінь з природного каменю фракції 16/31,5 мм, щебінь з природного каменю фракції 31,5/63 мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі