• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Щебінь з природного каменю фракції 4/16мм, щебінь з природного каменю фракції 16/31,5 мм, щебінь з природного каменю фракції 31,5/63 мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі

Оголошено тендер

2 059 499.82 UAH
Номер: fec16e0a8dd346f1aa28eae9d535663d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-015380-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 2 059 499.82 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Щебінь з природного каменю фракції 4/16мм, щебінь з природного каменю фракції 16/31,5 мм, щебінь з природного каменю фракції 31,5/63 мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Примітки: Товар підлягає оподаткуванню ПДВ за ставкою 20% відповідно до Податкового кодексу України. Загальна вартість закупівлі визначена з урахуванням ПДВ (20%).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 31.08.2026 19:53
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяНадвірна
Сума2 059 499.82 UAH