-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм, щебінь з природного каменю фракції 5-20 мм, щебінь з природного каменю фракції 40-70 мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Тендер Prozorro UA-2024-05-22-009280-a
придбання здійснюється для потреб Надвірнянської міської територіальної громади
Завершена
1 197 125.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 971.25 UAH
мін. крок: 1% або 11 971.25 UAH
Номер:
2e9b411aedcf44469dd9b22be7857a8d
Внутрішній номер закупівлі:
21629401
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-05-22-009280-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44013710
-
Адреса:
78405, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, вул.Мазепи Гетьмана, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Володимирівна Дунець 380971750839 ugkhi_nadvirna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 197 125.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.05.2024 15:08 - 27.05.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2024 15:08 - 30.05.2024 10:00
Період кваліфікації:
30.05.2024 10:00 - 06.06.2024 08:37
Період завантаження договору:
12.06.2024 00:00 - 22.06.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 197 125.00 Щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм, щебінь з природного каменю фракції 5-20 мм, щебінь з природного каменю фракції 40-70 мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі