-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм, щебінь з природного каменю фракції 5-20 мм, щебінь з природного каменю фракції 40-70 мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Оголошено тендер
1 197 125.00
UAH
Номер:
099eac2584a3442ea574c9c7f90b967c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-05-22-010437-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44013710
-
Адреса:
78405, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, вул.Мазепи Гетьмана, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44013710
-
Адреса:
78405, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, вул.Мазепи Гетьмана, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 197 125.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм, щебінь з природного каменю фракції 5-20 мм, щебінь з природного каменю фракції 40-70 мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Травень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
22.05.2024 14:29
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
придбання здійснюється для забезпечення потреб Надвірнянської міської територіальної громади
-
Дата публікації:
22.05.2024 14:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 197 125.00 UAH