-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм, щебінь з природного каменю фракції 5-20 мм, щебінь з природного каменю фракції 40-70 мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Тендер Prozorro UA-2024-05-22-009280-a
придбання здійснюється для потреб Надвірнянської міської територіальної громади
Завершена
1 197 125.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 11 971.25 UAH
мін. крок: 1% або 11 971.25 UAH
Період уточнення:
22.05.2024 15:08 - 27.05.2024 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим