-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом для Гвіздського старостинського округу Надвірнянської міської територіальної громади Надвірнянського району Івано-Франківської області (щебінь з природного каменю фракції 5 - 20мм, щебінь з природного каменю фракції 0-10 мм, пісок за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
Тендер Prozorro UA-2023-06-08-013735-a
Завершена
32 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 320.00 UAH
мін. крок: 1% або 320.00 UAH
Номер:
02c5d87a4df4491f8b9f8dd89cd31914
Внутрішній номер закупівлі:
18042773
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-08-013735-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44013710
-
Адреса:
78405, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, вул.Мазепи Гетьмана, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Володимирівна Дунець 380971750839 ugkhi_nadvirna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
32 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.06.2023 16:14 - 13.06.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
08.06.2023 16:14 - 16.06.2023 10:00
Період кваліфікації:
16.06.2023 10:01 - 16.06.2023 14:09
Період завантаження договору:
22.06.2023 00:00 - 02.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴32 000.00 Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом для Гвіздського старостинського округу Надвірнянської міської територіальної громади Надвірнянського району Івано-Франківської області (щебінь з природного каменю фракції 5 - 20мм, щебінь з природного каменю фракції 0-10 мм, пісок за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)