-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом для Гвіздського старостинського округу Надвірнянської міської територіальної громади Надвірнянського району Івано-Франківської області (щебінь з природного каменю фракції 5 - 20мм, щебінь з природного каменю фракції 0-10 мм, пісок за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
Оголошено тендер
32 000.00
UAH
Номер:
0578cebbb4a34a9db17efc3e98a0e7f9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-06-08-004220-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44013710
-
Адреса:
78405, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, вул.Мазепи Гетьмана, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44013710
-
Адреса:
78405, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, вул.Мазепи Гетьмана, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
32 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Придбання будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом для Гвіздського старостинського округу Надвірнянської міської територіальної громади Надвірнянського району Івано-Франківської області (щебінь з природного каменю фракції 5 - 20мм, щебінь з природного каменю фракції 0-10 мм, пісок за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Червень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
08.06.2023 15:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти обласного бюджету
Сума32 000.00 UAH