• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі

Завершена

693 500.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 935.00 UAH
Номер: 6f0e1c720bc74c53b194db6e9b796c39
Внутрішній номер закупівлі: 18546012
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-08-01-000771-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Наталія Володимирівна Дунець 380971750839 ugkhi_nadvirna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 693 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 01.08.2023 09:25 - 06.08.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 01.08.2023 09:25 - 09.08.2023 09:00
Аукціон: 10.08.2023 14:41 - 10.08.2023 15:10
Період кваліфікації: 10.08.2023 15:10 - 11.08.2023 15:19
Період завантаження договору: 17.08.2023 00:00 - 27.08.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴693 500.00 Щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі