-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм, щебінь з природного каменю фракції 5-20 мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Тендер Prozorro UA-2023-05-03-003530-a
Згідно постанови КМУ від 30 грудня 2022 р. № 1495 відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону.
Завершена
950 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 500.00 UAH
Номер:
e55d5bf7e1974a74a0ec9b889e5f43e6
Внутрішній номер закупівлі:
17650528
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-05-03-003530-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44013710
-
Адреса:
78405, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, вул.Мазепи Гетьмана, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Володимирівна Дунець 380971750839 ugkhi_nadvirna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
950 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.05.2023 10:56 - 08.05.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
03.05.2023 10:56 - 11.05.2023 10:00
Аукціон:
11.05.2023 10:00 - 11.05.2023 10:00
Період кваліфікації:
11.05.2023 10:00 - 23.05.2023 10:18
Період завантаження договору:
29.05.2023 00:00 - 08.06.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴950 000.00 Щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм, щебінь з природного каменю фракції 5-20 мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі