-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм, щебінь з природного каменю фракції 5-20 мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Тендер Prozorro UA-2022-12-02-016428-a
постанова КМУ від 12.10.2022 № 1178
Завершена
456 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 560.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 560.00 UAH
Номер:
9d5257f3925c4515b6df1853e6d15eb6
Внутрішній номер закупівлі:
16084847
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2022-12-02-016428-a
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44013710
-
Адреса:
78405, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, вул.Мазепи Гетьмана, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Володимирівна Дунець 380971750839 ugkhi_nadvirna@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
456 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.12.2022 16:54 - 07.12.2022 00:00
Період прийому пропозицій:
02.12.2022 16:54 - 10.12.2022 10:00
Період кваліфікації:
10.12.2022 10:01 - 15.12.2022 14:47
Період завантаження договору:
21.12.2022 00:00 - 31.12.2022 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴456 000.00 Щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм, щебінь з природного каменю фракції 5-20 мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі