-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм, щебінь з природного каменю фракції 5-20 мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Оголошено тендер
456 000.00
UAH
Номер:
8873d880fc864f27a40b851a4ed82c29
Ідентифікатор плану:
UA-P-2022-12-02-004315-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44013710
-
Адреса:
78405, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, вул.Мазепи Гетьмана, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
УПРАВЛІННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ІНФРАСТРУКТУРИ НАДВІРНЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44013710
-
Адреса:
78405, Україна, Івано-Франківська область, Надвірна, вул.Мазепи Гетьмана, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
456 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Щебінь з природного каменю фракції 20 - 40мм, щебінь з природного каменю фракції 5-20 мм за ДК 021:2015: 14210000-6 — Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
Річний план закупівлі на:
2022
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2022
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
02.12.2022 15:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума456 000.00 UAH