-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Суміш щебенево-піщану фракції 0-40- ID: UA-2026-07-02-000714-a
- Дата створення : 02.07.26
- Внутрішній номер закупівлі: 29710020
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 44731198ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щебінь фракція 40-70 мм. (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнюв...×-
Щебінь фракція 40-70 мм. (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
- ID: UA-2025-09-26-004475-a
- Дата створення : 26.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26568015
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 44731198ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пісок кар’єрний (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)- ID: UA-2025-09-26-004214-a
- Дата створення : 26.09.25
- Внутрішній номер закупівлі: 26567767
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 44731198ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Пісок кар’єрний (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)- ID: UA-2024-12-04-016474-a
- Дата створення : 04.12.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23521141
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 44731198ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щебінь фракція 40-70 мм. (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнюв...×-
Щебінь фракція 40-70 мм. (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
- ID: UA-2024-10-24-006183-a
- Дата створення : 24.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 23008339
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 44731198ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щебінь фракція 40-70 мм. (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнюв...×-
Щебінь фракція 40-70 мм. (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
- ID: UA-2024-10-11-003740-a
- Дата створення : 11.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22861803
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 44731198ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіТорги відміненоТорги відмінено -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пісок кар’єрний (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)- ID: UA-2024-10-10-006608-a
- Дата створення : 10.10.24
- Внутрішній номер закупівлі: 22850132
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 44731198ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіТорги не відбулисяТорги не відбулися -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щебінь фракція 40-70 мм. (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнюв...×-
Щебінь фракція 40-70 мм. (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
- ID: UA-2023-10-13-005360-a
- Дата створення : 13.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19276256
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 44731198ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пісок кварцовий звичайний (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповн...×-
Пісок кварцовий звичайний (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
- ID: UA-2023-10-13-003164-a
- Дата створення : 13.10.23
- Внутрішній номер закупівлі: 19274060
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 44731198ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щебінь фракція 40-70 мм. (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнюв...×-
Щебінь фракція 40-70 мм. (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
- ID: UA-2023-06-29-004244-a
- Дата створення : 29.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18273169
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 44731198ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена -
-
- 1
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пісок кварцовий звичайний (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповн...×-
Пісок кварцовий звичайний (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
- ID: UA-2023-06-27-007893-a
- Дата створення : 27.06.23
- Внутрішній номер закупівлі: 18250992
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "БЛАГОУСТРІЙ" ЄДРПОУ: 44731198ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіЗавершена