-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Пісок кварцовий звичайний (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
Тендер Prozorro UA-2023-06-27-007893-a
Завершена
398 520.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 992.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 992.60 UAH
Номер:
c949276ec06d44eaa131a35b2faf72ae
Внутрішній номер закупівлі:
18250992
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-06-27-007893-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "БЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44731198
-
Адреса:
34212, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, село Березове, вул.Центральна, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Роман Кибукевич +380987225684 kpbcrb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
398 520.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.06.2023 14:26 - 02.07.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.06.2023 14:26 - 05.07.2023 00:00
Період кваліфікації:
05.07.2023 00:02 - 05.07.2023 15:49
Період завантаження договору:
11.07.2023 00:00 - 21.07.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴398 520.00 Пісок кварцовий звичайний (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)