-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пісок кар’єрний (Код за ДК 021:2015: 14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі)
Тендер Prozorro UA-2024-10-10-006608-a
Торги не відбулися
298 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 494.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 494.50 UAH
Номер:
75fe8a57ba034342919cc44b33b58ed1
Внутрішній номер закупівлі:
22850132
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-10-006608-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО БЕРЕЗІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ "БЛАГОУСТРІЙ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44731198
-
Адреса:
34212, Україна, Рівненська область, Сарненський р-н, село Березове, вул.Центральна, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Роман Кибукевич +380987225684 kpbcrb@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
298 900.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.10.2024 12:48 - 16.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
10.10.2024 12:48 - 19.10.2024 13:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴298 900.00 Пісок кар’єрний